FORGOT YOUR DETAILS?

KOŞULSUZ İADE GARANTİSİ

%100 memnuniyet
SEO (Search Engine Optimization) türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. SEO'nun temel amacı; istenilen kelimelerde organik ve kalıcı sıralamaları yakalama yöntemidir. Böylelikle internet siteniz istenilen kitleye rahatlıkla ulaşılacaktır.

SEO, internet sitelerin normal şartlarda ulaşamayacakları sıralamalarda arama motorları (Google, Yandex, Bing, Yahoo vs.) tarafından doğal, organik yöntemler kullanılarak istenilene ulaşma sanatıdır. Bu popülerlik ile birlikte arama motorlarında sıra artışı göstermektedir.

SEO, internet sitenizin başarısı iyi bir ranking (sıralama) belirleyicisidir. Arama motorlarının önemi gün geçtikçe artmaktadır.

İnternet dünyasının %70'i doğrudan bilgi araması yapıyor, %20'i ise arama motorunu düzenli olarak kullanmaktadır. İnternet ortamındaki milyonlarca sitenin arasında ön sıralarda bir yer yakalamayı amaçlıyor, ön sıralarda bir konum yakalamak içinse bir çok parametrelere ve site düzenine dikkat etmek gerekiyor.

E-Ticaret ve Web Tasarım paketlerimizde, uzun yılların birikimi ve tecrübelerimize dayanarak sizlere SEO açısından temel alt yapı oluşturuyoruz. İstenildiğinde belirleyeceğiniz kelimelerle birlikte profesyonel ve kalıcı organik yapılanmayı sunuyoruz.

Site Analizi
İnternet Sitenizin Arama Motorlarında faaliyetini, hitini hazırlamış olduğunuz kelimelerin popülerliğini vb. bilinçli olarak analizden geçirilmesi gerekmektedir. Bu adımda internet sitenizin eksiklikleri belirlenir ve SEO için izlenmesi gereken yolları ve alternatifleri size kısa sürede sunuyor oluruz.

Site Optimizasyonu
Sitenizin analiz sonuçları sizin için planlayacağımız optimizasyonun yol haritasını periyodik olarak oluşturacağız. İnternet sitenizi optimizasyon için uygun duruma getirmek için; site içeriğinizden, resimlerinizden ve meta etiketlerden başlayabiliriz. Optimizasyon sonrası belirlediğimiz yöntemlerle Arama Motorları sitenizi tekrardan indexlemeye başlar.

İnternet sitenizi düzenli olarak 3 ayda en az bir kere tümü ile gözden geçirmek gerekir. senede en az bir kere gözden geçirilmesi gerekmektedir.

Size sunduğumuz Optimizasyon hizmeti ile internet sitenizin arama motorlarında sürekli organik olarak üst sıralarda olmasını sağlamaktayız.

Dijital dünyada sizleri diğerlerinden ayıracak tasarımlar üretiyor sade ve kaliteli bir çalışma sunuyoruz.

TOP
WhatsApp chat