FORGOT YOUR DETAILS?

BİZ KİMİZ VE NE YAPIYORUZ?

TiaSoft
olarak Türkiye'deki ve Avrupa'daki müşterilerimize bilişim hizmetleri alanındaki 10 yılı aşkın tecrübemiz ile hizmet sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Proaktif ve deneyimli ekibi ile TiaSoft, web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri ile hem kamu hem özel sektörde sağlık, eğitim, üretim, inşaat, gıda, ticaret, lojistik, sanat, enerji, perakende gibi daha pek çok alanda faaliyet gösteren kurumsal veya bireysel her ölçekten müşterilerine hedeflerini gerçekleştirecek ve rekabet avantajı sağlayacak çözümler üretmeyi ilke edinmiştir.

Müşterilerine %100 Google uyumlu ve diğer tüm spesifikasyonlardaki web sitesi tasarımlarından sosyal ve ticari kurulumlara, özel danışmanlık hizmetinden sektörel çözümlere, teknik eğitimlerden bakım ve servis hizmetlerine, network çözümlerinden organik SEO optimizasyonuna kadar pek çok alanda hizmet sunan TiaSoft için müşteri memnuniyeti en değerli başarı kriteridir.

TiaSoft, bilgi teknolojileri sektöründe sağlam ve güçlü adımlarla hız kesmeden ilerlemeye devam ederken verdiği %100 destek ve sunduğu kesin çözümler ile müşterilerine verimlilik, süreklilik ve esneklik kazandırmaktadır.

Başarı ve gelecek bilgi ile değil, bilgiye sahip olan beyni yönetebilmekle edinilir.
Biz bu başarıya, azme ve güce sahip olduğumuza inanıyoruz.  

Dijital dünyada sizleri diğerlerinden ayıracak tasarımlar üretiyor sade ve kaliteli bir çalışma sunuyoruz.

TOP
WhatsApp chat