HESAP BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

WEB TASARIM

TiaSoft, bugünün web tasarımları için üretilen ultra sade ve kullanışlı temalar üretir.

GRAFİK TASARIM

Renkler, fontlar, şekiller, punto, görsellik gibi pek çok detayı özenle tasarlıyoruz.

SEO HİZMETLERİ

Internet'te arama yapanların %96'sı ilk 2 sayfada aradığını buluyor. Sizi de bu kervana katalım. :)

DİJİTAL PAZARLAMA

Etkili işbirliğini ve fikir paylaşımını ele alırken, pazar odaklı hizmetler sunuyoruz.

BİZ KİMİZ VE NE YAPIYORUZ?

TiaSoft
olarak Türkiye'deki ve Avrupa'daki müşterilerimize bilişim hizmetleri alanındaki 10 yılı aşkın tecrübemiz ile hizmet sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Proaktif ve deneyimli ekibi ile TiaSoft, web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri ile hem kamu hem özel sektörde sağlık, eğitim, üretim, inşaat, gıda, ticaret, lojistik, sanat, enerji, perakende gibi daha pek çok alanda faaliyet gösteren kurumsal veya bireysel her ölçekten müşterilerine hedeflerini gerçekleştirecek ve rekabet avantajı sağlayacak çözümler üretmeyi ilke edinmiştir.

Müşterilerine %100 Google uyumlu ve diğer tüm spesifikasyonlardaki web sitesi tasarımlarından sosyal ve ticari kurulumlara, özel danışmanlık hizmetinden sektörel çözümlere, teknik eğitimlerden bakım ve servis hizmetlerine, network çözümlerinden organik SEO optimizasyonuna kadar pek çok alanda hizmet sunan TiaSoft için müşteri memnuniyeti en değerli başarı kriteridir.

TiaSoft, bilgi teknolojileri sektöründe sağlam ve güçlü adımlarla hız kesmeden ilerlemeye devam ederken verdiği %100 destek ve sunduğu kesin çözümler ile müşterilerine verimlilik, süreklilik ve esneklik kazandırmaktadır.

Başarı ve gelecek bilgi ile değil, bilgiye sahip olan beyni yönetebilmekle edinilir.
Biz bu başarıya, azme ve güce sahip olduğumuza inanıyoruz.  

TiaSoft, öne çıkması için tasarlanan modern web tasarımı, zengin özelliklere sahip epik, sade ve kaliteli bir çalışma sunuyoruz.

Sektördeki en çok tercih edilen teknolojik gelişmeleri takip ederek hayatınızı kolaylaştıran gerekli zemini deneyimli ekibimizle oluşturuyoruz.

ÜSTE
WhatsApp Canlı Destek