FORGOT YOUR DETAILS?

Web Site Tasarımı

TiaSoft
İnternet sitesi tasarım ve yazılım hizmetinizi TiaSoft’dan alın ve TiaSoft ile size fonksiyonel bir yapı yaratalım. İster bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da cep telefonunuzdan tüm işlemleri rahatlıkla ve pratik bir şekilde dizayn edebiliyor olacaksınız. Mobil Cihazlara ve Türk Ticaret Kanununa uyumlu, sade, şık, hızlı ve yönetilebilir internet sitelerine sahip olun.

Günümüzde, kurumların Dünya’ya açılmasında ki en etkili çizgi web sitesidir. Bu konuda kendini her geçen gün geliştirmekte olan ekibimiz sizlere olabildiğince maksimum faydayı sağlama yetisine sahiptir. TiaSoft ekibi olarak; internet sitenizi, ürünlerinizi, müşterilerinizi ve sektörünüzü en iyi şekilde analiz ederek, size en uygun tasarımı seçip, firmanıza maksimum fayda sağlacak şekilde tasarlıyoruz. TiaSoft olarak; temel prensibimiz, müşterimize optimum fayda sağlayacak internet sitesini üretmektir.

TiaSoft, projelerinde son derece tecrübeli ve aldığı eğitimler ile uygular. TiaSoft ekibine yeni katılan her genç arkadaşımız bu kurallar çerçevesinde eğitilerek kendilerini sizler için hizmet vermeye hazır duruma getirirler.

Web Tasarım adı altında yaptığımız sitelerde, tasarım ismi küçük bir bölümü oluşturmaktadır. Sitenize ilk defa giren bir kullanıcı için en önemli unsurlar arasında web sitenizin görünümünü gösterebiliriz. Yaptığımız internet sitesi projeleri, web tasarım, web yazılım, arama motoru optimizasyonu (SEO), içerik yönetimi, Google Adwords danışmanlığı gibi bir çok uzmanlık isteyen alanın birleşmesinde oluşuyor. Web sitenizin alt yapısı ve proglamlaması ne kadar iyi olursa olsun eğer fonksiyonları anlaşılmıyor ve siteniz görsel açıdan kendini ifade edemiyorsa, ziyaretçileriniz için alt yapınızın ne kadar iyi olduğu önemini kaybediyor. Web Sitenizde ki görsel tasarım ziyaretçilerinizin internet tarayıcısını yormamalı, mümkün mertebe en anlaşılır şekilde yapılmalıdır. Aynı zamanda en son tekniklerin ve teknolojilerin kullanılması da siteniz için iyi olacak noktalardır. Bunların dışında siteniz kurumsal sitelerin dışında ürün ya da hizmet tanıtmaya yönelik ise yukarıda belirttiğimiz uzmanlıkların yanında marka yönetimi ve reklam departmanları da projenize dahil olmalıdır.

Mobil Uyumlu
TiaSoft, işletmenizin internet sitesini bütün mobil ve masaüstü cihazlarda aynı görünecek şekilde mobil uyumlu olarak hazırlanır. İnternet sayfanızın tasarımını yaparken müşterileriniz mobilden erişmesi gereken bilgileri mobil görünümünde düzenlenir. İnternet siteniz cep telefonundan, tabletinizden ya da masaüstü cihazlardan son derece hızlı, pratik bir şekilde erişilir.

Responsive teknolojisi olarak adlandırılan internet sitelerinde mobil uyumluluk sayesinde web sitenize mobilden giriş yapan ziyaretçiler aradıklarını çok kısa sürede buluyor ve artık Google’da sitenizi bu özelliğinden dolayı sitenizi üst sıralarda tutuyor.

SEO Uyumlu
TiaSoft işletmenizin internet sitesini Google ve diğer arama motorlarının göz önüne aldığı kriterlere dikkat ederek hazırlar ve gelişmiş seo teknikleri işletmenizin Google’da bulunmasını ve üst sırada çıkmasını kolaylaştırır.

Yönetim Paneli
TiaSoft’un hazırladığı internet sitelerindeki gelişmiş, anlaşılabilinir (%100 Türkçe) kontrol paneli ile internet sitenizdeki içeriği kolayca ve sitenizi proaktif bir şekilde revize edin. TiaSoft, internet sitelerdeki yönetim paneli, içerik, görsel ve kategori gibi bilgi girişlerinizi yapmanızı sağlarken varolan içeriği hızlı bir şekilde değiştirmenizi de sağlar. Tablet ve mobil cihazlarınızdan aynı şekilde güncellemelerinizi kolayca yapabilirsiniz.

TiaSoft internet sitelerinde sunduğu ‘yönetim paneli’ sayesinde bilgi güncellemenin yanı sıra onlarca parametre ve seçenek arasından hızlı bir şekilde web sitesi görünümünde değişiklik yapmanızı sağlar.

WordPress Alt yapısı
TiaSoft, internet sitelerinin neredeyse tamamında sahip dünyanın en fazla tercih edilen ve en yaygın özgün içeriği ile yönetim sistemi WordPress’i kullanır ve internet sitelerini WordPress tabanına üzerine inşa eder. WordPress binlerce eklenti ve binlerce tema desteği sayesinde tasarıma ve yazılıma ihtiyacınızı karşılayacak çözümleri elde etmenizi sağlar.

WordPress gelişmiş teknolojisi ve sadeleştirilmiş yapısı sayesinde de arama motorunda internet siteniz için avantajlı bir konum elde etmenize yardımcı olur.

TASARIM

Size ve firmanızın ihtiyacına, kurumsal değerlerine uygun şablonu yapar ve onayınıza sunar.

ANALİZ

İşletmenizin ihtiyaçlarını anlamak ve size en uygun çözümü sunmak için sizi dinler.

İÇERİK GİRİŞİ

İnternet sitenizin içine yerleştirilecek içerikleri alır ve sitenize dikkatli şekilde girişini yapar.

YAYIM

Firmanızın ihtİyacına ve kurumsal değerlerine uygun internet sitenizi onayınızla yayına alır.

BİZİMLE ÇALIŞIN

En iyi en iyi projemizi yapmak için elinden gelen her şeyi yapacağız!

TOP
WhatsApp chat